Coaching

Sesja coachingowa, to wymagające zaangażowania i rzeczywistej woli spotkanie. To rozmowa, w której świadomość i odpowiedzialność za zmianę jest siłą sprawczą pracy klienta, dla coacha energią do nawigacji i prowadzenia przez proces.

Na co dzień często otrzymujemy rady, instrukcje, gotowe rozwiązania i całe mnóstwo przykładów, że komuś coś… i właśnie w taki sposób… się udało. Zapewne prościej i wygodniej byłoby wejść w taką właśnie rzeczywistość, może byłoby bezpieczniej? Zapytaj proszę sam siebie czym będzie dla Ciebie bezpieczeństwo takiej decyzji, jak długo trwać może ten stan i jak będziesz się z tym czuć?

Zawsze chciałaś/eś nauczyć się jazdy na nartach...
 • nie przeanalizuję co odstręcza Cię od tej nauki, to rola terapeuty
 • nie wysłucham narzekań na narty, to rola konsultanta
 • nie podam Ci gotowego wzoru na tor zjazdu, to rola mentora
 • nie powiem jak zjeżdżać na nartach, to rola doradcy
 • zachęcę Cię do samej jazdy, udzielając Ci pomocy w kierunku szusowania na śniegu.

 • Jeżeli potrafisz nazwać swój cel i skutecznie do niego dążysz - gratuluję! Jeśli jednak czujesz, że możesz więcej. Jeśli stawiasz przed sobą kolejne wyzwania, ale jakoś nic nie wychodzi z ich realizacji. Jeśli zaczyna Cię to ograniczać i demotywować...

  ...zapraszam na coaching.

  Coaching, to kierunek pracy, który pomaga klientowi lepiej poznać samego siebie i w efekcie pracować na zasobach, które są jego potencjałem. Sam stworzysz listę swoich możliwości i motywacji, a słabości staną się Twoją siłą.

   Coaching, to spotkanie ekspertów:
  •       :: Ty nadajesz treść, która jest w tym momencie dla Ciebie najważniejsza, jest Twoim celem
  •       :: ja, Twój coach, prowadzę Cię przez proces zmiany byś mógł odkrywać nowe perspektywy.
  Coaching, to zadaniowa forma pomocy, to wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić. Pomogę, ale nie wyręczę. Będę z Tobą w procesie, aż poczujesz swoją moc. Będę Twoim lustrem weneckim, w którym zobaczysz się na nowo.
  Coaching indywidualny:
  Polega na pracy face to face. Nowe cele pojawiają się zazwyczaj wówczas, gdy robisz lub chcesz zrobić krok w przód, gdy musisz odnaleŸć się w nowej roli, gdy przed Tobą nowe wyzwanie, gdy chcesz pokonać swoje ograniczenia, gdy chcesz wzmocnienia zasobów, które posiadasz, gdy chcesz się rozwijać. Indywidualne podejście pozwoli uruchomić Twój osobisty potencjał, pokazać Twoje mocne strony, wzmocnić Twoją motywację do działania.

  Coaching grupowy:
  W sytuacji, gdy Twój cel jest podobny do zamierzeń innej osoby, może warto przepracować go w grupie. Czasem potrzebujemy chwili, by nauczyć się pracować samodzielnie wówczas energia grupy może przyczynić się do jasnego zdefiniowania samego siebie. To niewielka grupa, a cele są zawsze indywidualne. Zyskujesz inną perspektywę, motywująca współpracę i oszczędność kosztową.


  Coaching zespołowy:
  Zespół, to siła i zapewne takiego efektu oczekujesz. Może być przepracowany sam etap budowania zespołu, zasady w nim funkcjonujące, wspólne wartości i rozwinięcie potencjału; można przepracować w zespole dojrzalszym efektywność pracy i sferę porozumiewania się, współpracę i motywacje w grupie, klarowniejszą wizję przyszłych celów i rozwoju. Ty wyznaczasz kierunek.

  Organizacyjnie:
  Proces coachingowy to nie tylko spotkania, ważne jest to co dzieje się pomiędzy nimi. Sesji w procesie jest od 4 do 8, każda trwa około 1,5 godz., w odstępach co dwa-cztery tygodnie. Podjęcie współpracy poprzedza bezpłatna sesja wstępna, trwająca około 40 min.. To spotkanie, na którym omawiam zasady pracy coachingowej, to również okazja dla Ciebie do zadania wszelkich pytań wyjaśniających na temat samego procesu i naszej współpracy. To też moment, gdy poznajemy się i możesz zdecydować , czy jestem tą osobą, z którą chcesz pracować…

  ...zadzwoń, napisz,
  umów się na bezpłatną sesję wstępną.