Szkolenia i warsztaty

"Nauka to pokarm dla rozumu", rzekł Lew Tołstoj.

Rozwój intelektualny człowieka rozpoczyna się już w łonie matki. Podobno z chwilą poczęcia, w każdej kolejnej minucie życia płodowego powstaje 20 tysięcy nowych neuronów i tak dalej i dalej… Taki oto posiadamy potencjał od natury, a co z nim robimy? Jak wykorzystujemy te zasoby? Przez całe życie uczymy się, dzięki obrazkowym literkom, wzorom matematycznym, rowerkowi, który fajnie jest opanować, przyjaciółce, na którą się obraziłyśmy, kolejnej teorii rozwiązań industrialnych, złodziejowi kieszonkowemu w autobusie, wysyłanym kartkom świątecznym, szefowi, z którym nam nie po drodze, uśmiechowi ekspedientki w sklepie osiedlowym, wakacjom, które planujemy, korowodowi dokumentacji, akcjom charytatywnym, każdej książce którą przeczytamy...
Dlaczego tak? A to dlatego, że nasz intelekt rozwija się, przez:
 1.       1. ćwiczenie umysłu,
 2.       2. ćwiczenie pamięci,
 3.       3. uczenie się i studiowanie,
 4.       4. czytanie i pisanie
 5.       5. planowanie.
Ciągły trening poznawczy, to krok, by iść dalej, by realizować marzenia, by stawiać sobie wyzwania, by realizować nowe cele.
Nie pozwól, by stres, zmęczenie, przepracowanie, rutyna, złe nawyki, brak informacji, brak motywacji, niesprzyjające otoczenie..., były pokarmem Twojej inteligencji.

Kiedy już znajdziesz klucz do zarządzania sobą i cały czas chcesz się rozwijać...

...polecam warsztaty i szkolenia.

"Ludzie uczą się w 25 procentach od mistrza, w 25 procentach słuchając samych siebie, w 25 procentach od przyjaciół, a w 25 procentach uczy ich czas". Paulo Coelho

Ja chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, doceniam też bardzo to, iż mogę uczyć się od Ciebie. W swojej pracy wybrałam formę warsztatów, gdyż jest to metoda pracy oparta przede wszystkim na doświadczeniu. Pracujemy w grupach zorientowanych na wspólny cel, zawarty w tematyce spotkania. Na warsztatach rozwiniesz swoje umiejętności, rozwiążesz problemy lub znajdziesz drogę ku temu, odnajdziesz chęć rozwijania swoich własnych narzędzi.

Proponuję autorskie projekty warsztatowe dotyczące m.in.:
 • Asertywności
 • Komunikacji
 • Autoprezentacji
 • Motywacji
 • Zarządzania czasem
 • Relacji interpersonalnych
 • Kreowania wizerunku
 • Negocjacji
 • Mediacji w organizacji
 • Zarządzania Zmianą
 • Zarzadzania Kryzysem
 • Kompetencji miękkich

 •  

  MOJE OBSZARY PRACY:
  Warsztaty i szkolenia otwarte
  odbywają się w siedzibie Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji VIA w Koszalinie, terminarz tematyczny w zakładce inspiracje, start marzec 2016r.

  Warsztaty i szkolenia zamknięte dla firm, organizacji i grup zorganizowanych
  każdy warsztat krojony jest na miarę potrzeb klienta. Jest cel, podążamy ku niemu; jest wyobrażenie, przepracujemy by stało się celem.
   
  Konsultacje
  doradztwo i konsulting na każdym poziomie dowolnej organizacji.

  Zajęcia na studiach podyplomowych
  kierunek Doradztwo Zawodowe, kierunek Negocjacje i Mediacje.
   
  Projekty rozwojowe,
  wsparcie dla firm, organizacji publicznych, pozarządowych, społecznych oraz wszelkich grup nieformalnych.

  Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji VIA wpisane jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie pod nr.ewidencyjnym 2.32/00139/2014.